תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון.

תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים גם לנשים.

הגלישה או כל שימוש אחר שהוא באתר, מעידים על הסכמתך לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים להם, אנא עזוב את האתר כעת ואל תעשה בו שימוש.

 

השימוש באתר

האתר מיועד לשימוש אישי ופרטי בלבד. אין לעשות כל שימוש מסחרי במי מהתכנים הנמצאים באתר. אין להציג את האתר בתוך מסגרת כלשהי (IFRAME) באתרים אחרים ללא רשות בכתב מחברת וו.פי.איי בע"מ.

 

אחריות

השימוש וההסתמכות על כל הנמצא באתר ייעשה על אחריותך הבלעדית והמלאה. המידע והשירותים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS) . חובה עליך לבדוק שהתכנים המופיעים באתר נכונים, ו/או מתאימים לצרכיך.

יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון לא יהיה אחראי לכל נזק מכל מין וסוג שהוא, אי נוחות, אובדן או הפסד עקב שימוש באתר ו/או הסתמכות על מידע ותכנים המוצגים בו.

 

זמינות ואבטחת האתר

יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון משתדל להפעיל את האתר ללא תקלות תוך שימוש באמצעים מתקדמים. אם זאת איננו יכולים להבטיח זמינות של 100% עקב הפסקות שרות יזומות ו/או תקלות. כמו כן איננו יכולים להבטיח הגנה של 100% מפני פריצה או תוכנות זדוניות. יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם עקב הפסקת ו/או שיבוש פעילות האתר או עקב פריצה וחשיפת המידע או התכנים.

 

גישה לאתר

יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריו ןרשאי לסרב להעניק גישה לאתר לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא התראה מוקדמת ולגולש לא תהיה טענה כנגדה.

 

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר על תכניו (לרבות: תכנים טקסטואלים, תמונות, עיצוב, קבצי מדיה, רכיבים, פלאגים, קוד) הם קניינו של יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון (או מי מטעמו, לרבות צד שלישי אשר התיר לו לעשות שימוש בקניינו).

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ תכני האתר או חלקם מהם ללא קבלת אישור בכתב מיאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון.

 

קישורים

יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון אינו אחריאי על קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים, ואינה מספק ערובה למהימנות או שלימות אתרים אלו.

 

פרסומים

יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון אינו אחראי לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.

 

שינויים

יאיר דוד - משרד עורכי דין ונוטריון שומר לעצמו את הזכות לעדכן, להוסיף, לגרוע מעת לעת מתנאי שימוש אלו, ללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. השימוש באתר לאחר פרסום תנאי שימוש המעודכנים מהווה את הסכמתך לתנאי השימוש המעודכנים והתחייבותך לפעול על פיהם.

 

סמכות שיפוט

על תנאי השימוש יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב-יפו.

צור קשר

מפה

Dun's 100

bdilמשרדי עורכי הדין הטובים בישראל בתחום דיני עבודה

globes duns 100 2016

יאיר דוד משרד עורכי דין

נמנה עם משרדי עורכי הדין הידועים לשנת 2016